De 72 största segrarna i tävlingsmatcher

  1. 23-0 borta mot Jonsereds IF i Division 4 Göteborg, den 29:e augusti 2020.
  2. 16-0 hemma mot Älvängens IK i Division 3B Damer, den 22:e september 2021.
  3. 14-0 borta mot Kode IF i Division 3B Damer, den 20:e augusti 2021.
  4. 13-0 hemma mot Sävedalens IF B i Division 4 Göteborg, den 7:e oktober 2020.
  5. 11-0 hemma mot Södra Sandby IF i Division 1 Södra, den 21:e oktober 2023.
  6. 10-0 hemma mot Landvetter IF 2003 i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 30:e april 2022.
  7. 10-1 borta mot IK Zenith i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 7:e maj 2022.
  8. 10-2 borta mot Donsö IS i Division 4 Göteborg, den 11:e september 2020.
  9. 10-2 borta mot Landvetter IF 2003 i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 21:e augusti 2022.
  10. 8-0 borta mot Ytterby IS B i Division 3B Damer, den 10:e augusti 2021.
  11. 8-0 borta mot Tollereds IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 27:e maj 2022.
  12. 8-1 hemma mot Göteborgs SIF i Division 3B Damer, den 29:e september 2021.
  13. 7-0 borta mot IK Kongahälla i Division 3B Damer, den 11:e september 2021.
  14. 8-2 borta mot IK Gauthiod i Svenska cupen, den 31:e maj 2023.
  15. 7-1 hemma mot Öckerö IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 23:e juni 2022.
  16. 6-0 borta mot Ösets BK i Division 4 Göteborg, den 24:e juni 2020.
  17. 6-0 borta mot Stenkullen GoIK-Floda BoIF i Division 4 Göteborg, den 28:e oktober 2020.
  18. 6-0 hemma mot IFK Örby i Division 1 Södra, den 17:e juni 2023.
  19. 6-1 hemma mot Älvängens IK B i Division 4 Göteborg, den 28:e juni 2020.
  20. 6-1 hemma mot Utbynäs SK i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 14:e maj 2022.
  21. 6-1 hemma mot Tollereds IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 18:e september 2022.
  22. 6-1 hemma mot IFK Värnamo i Division 1 Södra, den 7:e maj 2023.
  23. 6-1 hemma mot Ljungskile SK i Division 1 Södra, den 1:e oktober 2023.
  24. 6-1 borta mot Örgryte IS i Svenska cupen, den 2:e november 2023.
  25. 5-0 hemma mot IK Zenith B i Division 3B Damer, den 30:e augusti 2021.
  26. 5-0 hemma mot Ytterby IS i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 15:e april 2022.
  27. 5-0 hemma mot Lerums IS i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 13:e augusti 2022.
  28. 7-3 hemma mot Torslanda IK i Division 3B Damer, den 25:e augusti 2021.
  29. 7-3 borta mot Öckerö IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 9:e april 2022.
  30. 5-1 hemma mot Eriksbergs IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 22:e maj 2022.
  31. 5-1 borta mot Halmstads BK i Division 1 Södra, den 7:e oktober 2023.
  32. 4-0 hemma mot Göteborgs FF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 5:e juni 2022.
  33. 4-0 hemma mot Halmstads BK i Division 1 Södra, den 4:e juni 2023.
  34. 4-1 borta mot Ytterby IS i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 1:e juli 2022.
  35. 4-1 borta mot Göteborgs FF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 27:e september 2022.
  36. 4-1 borta mot Sävedalens IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 8:e oktober 2022.
  37. 3-0 borta mot Alingsås KIK i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 10:e augusti 2022.
  38. 3-0 borta mot Eriksbergs IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 10:e september 2022.
  39. 3-0 hemma mot Alingsås KIK i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 1:e oktober 2022.
  40. 3-0 borta mot FC Rosengård 1917 i Division 1 Södra, den 14:e oktober 2023.
  41. 4-2 hemma mot Hisingsbacka-Backatorp B i Division 4 Göteborg, den 16:e september 2020.
  42. 4-2 borta mot Örgryte IS i Division 1 Södra, den 28:e maj 2023.
  43. 3-1 hemma mot Sävedalens IF i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 18:e juni 2022.
  44. 3-1 borta mot Utbynäs SK i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 4:e september 2022.
  45. 3-1 borta mot IS Halmia i Division 1 Södra, den 20:e augusti 2023.
  46. 3-1 hemma mot Jitex BK i Svenska cupen, den 23:e augusti 2023.
  47. 2-0 borta mot IF Viken i Uppflyttningskval, den 15:e oktober 2022.
  48. 2-0 hemma mot IF Viken i Uppflyttningskval, den 23:e oktober 2022.
  49. 2-0 borta mot Mariebo IK i Division 1 Södra, den 16:e april 2023.
  50. 2-0 borta mot Ljungskile SK i Division 1 Södra, den 10:e juni 2023.
  51. 2-0 hemma mot Mariebo IK i Division 1 Södra, den 6:e augusti 2023.
  52. 2-0 hemma mot Onsala BK i Division 1 Södra, den 10:e september 2023.
  53. 3-2 hemma mot IK Zenith i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 27:e augusti 2022.
  54. 3-2 borta mot Onsala BK i Division 1 Södra, den 12:e maj 2023.
  55. 2-1 borta mot Lerums IS i Division 2 Nordvästra Götaland dam, den 23:e april 2022.
  56. 2-1 hemma mot Eskilsminne IF i Division 1 Södra, den 20:e maj 2023.
  57. 2-1 borta mot Södra Sandby IF i Division 1 Södra, den 25:e juni 2023.
  58. 1-0 borta mot Göteborgs FF B i Division 3B Damer, den 12:e oktober 2021.
  59. 4-4 borta mot Örgryte IS i Uppflyttningskval, den 25:e oktober 2021.
  60. 3-3 hemma mot Örgryte IS i Uppflyttningskval, den 3:e november 2021.
  61. 3-3 borta mot Lödöse Nygård IK i Division 1 Södra, den 28:e april 2023.
  62. 2-2 hemma mot Lödöse Nygård IK i Division 1 Södra, den 27:e augusti 2023.
  63. 1-1 hemma mot IS Halmia i Division 1 Södra, den 22:e april 2023.
  64. 1-1 hemma mot FC Rosengård 1917 i Division 1 Södra, den 30:e juni 2023.
  65. 1-1 borta mot IFK Örby i Division 1 Södra, den 29:e oktober 2023.
  66. 0-0 hemma mot Örgryte IS i Division 1 Södra, den 26:e september 2023.
  67. 2-3 hemma mot Lerums IS B i Division 4 Göteborg, den 12:e augusti 2020.
  68. 1-2 borta mot Eskilsminne IF i Division 1 Södra, den 17:e september 2023.
  69. 0-1 borta mot IFK Värnamo i Division 1 Södra, den 2:e september 2023.
  70. 1-3 hemma mot Malmö FF i Division 1 Södra, den 8:e april 2023.
  71. 2-5 borta mot Malmö FF i Division 1 Södra, den 12:e augusti 2023.
  72. 0-4 borta mot Örgryte IS i Division 4 Göteborg, den 21:e oktober 2020.